PONS - samodzielna nauka języka obcego

Kursy Inter@ktywne PONS

Studentom, którzy nie rozstają się z komputerem, polecamy sposób na pożyteczne spędzenie czasu przed ekranem na nauce niemieckiego lub angielskiego z PONS-em. Seria kursów inter@ktywnych to nauka języka lekka, łatwa i przyjemna. Lekka – bo materiał językowy podany jest w atrakcyjnej formie pewnej fabuły, która przewija się przez cały kurs. Łatwa – bo autorzy programu wykorzystali swoje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tworzenia materiałów do samodzielnej nauki języków. Przyjemna – bo uczących się ogrania satysfakcja, że z każdą chwilą pracy z programem język niemiecki czy angielski przestaje być dla nich obcy.

 

Słowniki współczesne PONS

Ze słownikami jest, jak z mapami – od czasu do czasu trzeba kupić ich nowsze wydanie, żeby  przypadkiem nie trafić na jakąś barierę – fizyczną lub językową. Dla studentów chcących uniknąć barier językowych, polecamy słowniki współczesne PONS. Na około 1200 stronach słownika znajduje się 70 000 haseł i zwrotów, łatwych do odnalezienia poprzez wyróżnienie kolorem słów hasłowych i kluczowych. Praktycznym dodatkiem jest płyta CD-ROM ze wzorami listów biznesowych i prywatnych, szczególnie pomocna dla studentów, którzy wkrótce z sal wykładowych przejdą do boksów biurowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Język w 3 miesiące – teraz również w mp-trójkach!

Sukces wielu ludzi polegał na tym, że nie pozwolili, by edukacja przeszkadzała im w nauce. Samodzielna nauka jest możliwa – i skuteczna ! - w tym również języków. Dla chcących uczyć się języków obcych samemu (albo niechcących zapisywać sie na kursy, dojeżdżać do szkół językowych, wydawać pieniądze na szkolenia z angielskiego czy hiszpańskiego, etc.) dobrym posunięciem jest skorzystanie z serii samouczków językowych PONS. Zestawy do nauki języków, zawierające podręcznik i nagrania, każdemu rozwiążą język!

 

Doko kara kimashita ka?

Anata no shumi wa nan desu ka? Na te i inne pytania odpowie się po przerobieniu “Japońskiego w 1 miesiąc”, nowego kursu z serii PONS, który właśnie pojawił się w księgarniach. Kurs składa się z podręcznika, osobnej książeczki z krótkim zarysem gramatyki oraz słowniczkiem a także dwóch płyt CD i kasety audio.  W serii ukazały się również kursy 10 innych języków – w tym niderlandzkiego, duńskiego czy greckiego.

 

 

Więcej:

www.pons.pl 

 

 


Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności