Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Języki - artykuły

Zagraniczne kursy językowe to wspaniała okazja do nauki oraz wypróbowania swoich umiejętności językowych. Dzięki niezwykłemu, hiszpańskiemu klimatowi i niesamowitym widokom, nauka języka może stać się prawdziwą przyjemnością i przygodą! Szkoła językowa Sprachcaffe poleca zwłaszcza Malagę i Barcelonę. Dlaczego?
Obecnie znajomość języków obcych jest wręcz konieczna, szczególnie jeśli chcemy zdobyć dobrą pracę. Ponadto świat staje się coraz bardziej globalną wioską, ludzie przyjeżdżają i wyjeżdżają, a więc warto umieć się dogadać będąc za granicą czy u siebie z kimś z innego kraju.
Dlatego nauka każdego języka obcego jest bardzo dobrą inwestycją w swoje umiejętności. Jednak jakich języków obcych najlepiej obecnie się nauczyć? Zestawienie przygotowała szkoła Sprachcaffe, która od 30 lat uczy języków za granicą.
Czas pędzi, a my razem z nim. Żyjemy szybko, chcemy mieć wszystko od razu, gdy musimy na coś czekać, zbytnio się niecierpliwimy, a nawet rezygnujemy z tego. Co zrobić jednak by nie stało się tak z nauką angielskiego? Jak efektywnie i szybko się go nauczyć nim stracimy zapał? Szkoła Sprachcaffe od 30 lat organizuje kursy języka za granicą, które umożliwiają szybkie nauczenie się angielskiego w Anglii, Stanach, Kanadzie i na Malcie.
Współczesna nauka języków obcych opiera się na wykorzystaniu uberyzacji, personalizacji oraz customizacji usług. Jednak przyszłość edukacji sięgnie jeszcze dalej. Już niedługo nauka angielskiego będzie odbywać się w wirtualnej rzeczywistości, nauczycielami zaś zostaną chatboty, a wszystko to bez książek. Czy to możliwe?
Przedstawiamy pisownię od 1 do 10 w 24 językach.
Po polsku idzie tak:
jeden
dwa
trzy
cztery
pięć
sześć
siedem
osiem
dziewięć
dziesięć
Reszta języków w treści:)
W większości krajów uczniowie rozpoczynają obowiązkową naukę pierwszego języka obcego pomiędzy 6 a 7 rokiem życia, czyli w pierwszych klasach szkoły podstawowej. W kilku krajach uczniowie zaczynają uczyć się języka obcego w wieku 8 lub 9 lat, a jedynie w trzech systemach edukacji nauka języka obcego obowiązuje również w przedszkolu. Są to Polska i Cypr (gdzie niedawno przeprowadzono reformy mające na celu obniżenie wieku, w jakim rozpoczyna się obowiązkowa nauka języków obcych) oraz Belgia (Wspólnota niemieckojęzyczna).
Czy kiedykolwiek gdy próbowałeś nauczyć się nowego języka czułeś się w nim niepewnie, bałeś albo wstydziłeś się go używać? Zapewniam Cię, nie jesteś jedyny, bardzo wiele osób tak ma i to całkiem normalne. Zazwyczaj jest tak, że nie od razu jest się super w jakiejś dziedzinie, jednak można to zmienić, wystarczy chcieć:)
Jak podaje raport „Migracje Zarobkowe Polaków” przygotowany przez Work Service, Polacy najczęściej emigrują do Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii. Z badań tych wynika także, że jedną z największych barier migracyjnych wciąż jest nieznajomość języka obcego.
JPEdukacja jest organizatorem wielu kursów językowych dla dorosłych. W jej ofercie są m.in. kursy specjalistyczne oraz biznesowe.
Nie masz jeszcze planów na wakacje? LAST MINUTE W LEXIS - to oferta dla Ciebie. Zobacz promocje obozów językowych dla dzieci i młodzieży i kursów dla dorosłych w Anglii, USA, Kanadzie, Francji, Szwajcarii, RPA, Australii i w Nowej Zelandii.
Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted” to największa tego typu inicjatywa w województwie lubelskim organizowana przez Centrum Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Poprzez udział w konkursie uczestnicy otrzymają szansę na sprawdzenie umiejętności językowych oraz wiedzy z zakresu kultury anglosaskiej.
Profi-Lingua organizuje wakacyjny kurs językowy za 1zł.
Zanurzenie się w języku obcym i przyswajanie go w sposób jak najbardziej zbliżony do naturalnego to nowoczesna metoda nauki języków obcych, którą będą rozwijać i promować szwedzkie firmy EF Education First oraz SQUID.
Lekcje, wykłady, zajęcia dodatkowe oraz korepetycje pochłaniają mnóstwo czasu i energii. Poza nauką trzeba też wygospodarować czas na rozrywkę i spotkania z przyjaciółmi – w końcu nie samą pracą człowiek żyje! Jednak ten okres w życiu jest świetną okazją do samorozwoju i szlifowania swoich umiejętności – także językowych.
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”. Jest to największa tego typu inicjatywa w województwie lubelskim organizowana przez Centrum Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Poprzez udział w konkursie uczestnicy otrzymają szansę na sprawdzenie umiejętności językowych oraz wiedzy z zakresu kultury anglosaskiej.
Pewnie nie raz słyszałeś idiomy, których bohaterami były owady. Oto kilka znanych wyrażeń z robakami w roli głównej.
Promocja Wielkanocna trwa od 8 kwietnia do 30 kwietnia 2019 r., podczas której możecie zarezerwować kurs Comfort nawet do 500 zł taniej!
Mały Rynek zachęca do uczestnictwa w obozie językowym, który szkoła organizuje w dniach 24.06-5.07.2019 na Słowacji.
79 proc. pracodawców oczekuje od kandydatów znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie C1 (zaawansowany), a prawie połowa wymaga dodatkowo umiejętności posługiwania się słownictwem biznesowym. Jak pokazuje jednak badanie TNS, aż 44 proc. Polaków nie mówi w żadnym języku obcym[1]. Kluczem do rozwiązania problemu mogą okazać się intensywne kursy językowe. Na przeszkodzie, szczególnie w przypadku studentów, stoją jednak często finanse. Ministerstwo Rozwoju oferuje narzędzie, które pozwoli uzyskać nieoprocentowaną pomoc zwrotną na rozwój kompetencji nawet do 100 tys. zł.
JPEdukacja organizuje kursy języka włoskiego we Włoszech, np. w Rzymie w Szkole SI
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Kursy i egzaminy


Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
ef_220.jpg
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
wsf_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura MBA - Szkoła Biznesu PW
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności