Języki - artykuły

Profi Lingua przygotowała promocję dla kandydatów - 50% na kursy językowe.
Szkoła Języków Obcych Lexis organizuje kurs dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych języka angielskiego, ukraińskiego oraz rosyjskiego.
Axon System zaprasza na kursy językowe w semestrze wiosennym. Zapisy już się rozpoczęły. Początek semestru 1 marca.
Szkoła Języków Obcych TFLS zaprasza na kursy języka angielskiego w ramach specjalnej oferty Wiosna 2021 w formie stacjonarnej oraz online.
Po raz kolejny w ramach EF English Proficiency Index (EF EPI) przeporwadzono badanie na ponad 2,2 milionach osób w 100 krajach i regionach. Były to osoby dla których angielski nie jest językiem ojczystym. Holandia pozostaje na pierwszym miejscu pod względem znajomości języka angielskiego, a Dania i Finlandia zajmują w tym roku drugie i trzecie miejsce.
Black Friday już niebawem. W Lexis już teraz możesz zapisać się na kursy językowe z 50% zniżką.
Profi-Lingua przygotowała promocję -60% na wszystkie kursy grupowe. Rabat obowiązuje w dniach 17-29 listopada.
Nie wiesz co zrobić z czasem w jesienne wieczory? Możesz zapisać się na kurs angielskiego online w Just Time.
Szkoła Języków Obcych Atticus ma w swojej ofercie kursy i korepetycje z angielskiego w wersji online. Taka forma nauki jest wygodna i w ostatnich czasach bardzo łatwo dostępna.
Centrum Europy zaprasza w semestrze jesiennym na kursy online języka szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego, duńskiego oraz fińskiego.
TFLS zaprasza na jesienne kursy angielskiego w formie stacjonarnej oraz online. Do wyboru m.in.: kurs ogólny, kursy konwersacyjne, przygotowawcze do egzaminów a także angielski biznesowy.
Interesuje Cię praca w elastycznych godzinach i z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Lubisz podróże i potrafisz zainspirować innych? Chciałbyś być częścią międzynarodowego, młodego i kreatywnego zespołu? Jeśli tak - EF ma pracę właśnie dla Ciebie.
Nie wiesz czy wybrać kurs językowy w formie online czy stacjonarnej w zagranicznej szkole językowej? ATAS podpowiada dla kogo lepsza będzie opcja online a dla kogo opcja stacjonarna.
International House zaprasza na zajęcia w nowym roku szkolnym. Zapisy już się rozpoczęły. Kandydaci mogą wybrać kurs stacjonarny lub zajęcia online.
20 lekcji angielskiego wraz z noclegiem i wyżywieniem, plus dodatkowe atrakcje: gry, zabawy i warsztaty, zajęcia sportowe, plażowanie i sporty wodne, zwiedzanie Limassol, całodzienna wycieczka do Pafos i Kurionu. Dostępne także obozy dzienne (zajęcia od poniedziałku do piątku, korzystne oferty noclegu dla dzieci i rodziców) oraz grupowe i indywidualne kursy angielskiego dla dorosłych.
O szczegóły pytaj w LEXIS - 22 625 72 98, lexis(AT)lexis.edu.pl
Szkoły językowe na Malcie zostały otwarte więc JPEdukacja zaprasza na kursy angielskiego w tym malowniczym wyspiarskim państwie.
Studenci mogą wybrać dowolną dostępną datę rozpoczęcia nauki w roku 2020 lub 2021 z obniżoną opłatą, jeśli złożą wniosek i dokonają wpłaty w lipcu 2020 (dla certyfikatów i dyplomów biznesowych / turystycznych tylko $500, lub 50% dla innych programów), dlatego też muszą złożyć pełny pakiet aplikacyjny i wypełnić testy co najmniej 1 tydzień przed 31 lipca 2020 r.
Profi-Lingua zaprasza wszystkich chętnych na kursy Fast & S.M.A.R.T
Szkoła Języków Obcych Mały Rynek zaprasza na kursy językowe online.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności