Języki - artykuły

Promocja Pakiet 1000zł w Profi Lingua trwa od 28 października do 20 grudnia 2019 roku.
EF Education First po raz dziewiąty opublikowało raport EF Proficiency Index (EF EPI) - największy na świecie międzynarodowy ranking, w którym przeanalizowana została znajomość języka angielskiego wśród osób niebędących jego rodzimymi użytkownikami. Polacy awansowali w stosunku do ubiegłego roku o 2 pozycje i zajęli 11. miejsce, wyprzedzając Portugalię, Belgię, Francję, Hiszpanię czy nawet Japonię. Na pierwszych miejscach tradycyjnie znalazły się Holandia i kraje skandynawskie: Szwecja, Norwegia i Dania.
W czasie wolnym od nauki możesz podszkolić swój drugi język, przełamać barierę mówienia albo poznać kulturę i życie innego kraju poprzez wyjazd na kurs do zagranicznej szkoły językowej! Specjalnie dla osób w wieku od 11 do 17 lat, przygotowaliśmy kilka ofert na ferie zimowe!
Profi-Lingua zaprasza na kursy angielskiego online. Jest to idealny sposób dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort. W zajęciach możesz brać udział z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu – ucz się z domu, z biura, plaży, pociągu czy kawiarni! Lekcje można dostosować do własnego rozkładu dnia i uczyć się rano lub wieczorem, w zależności od czasu, jakim dysponujemy.
Myślisz o nauce angielskiego za granicą? Może warto wybrać Kanadę? JPEdukacja organizuje kursy w Toronto, Vancouver i Montrealu
Zagraniczne kursy językowe to wspaniała okazja do nauki oraz wypróbowania swoich umiejętności językowych. Dzięki niezwykłemu, hiszpańskiemu klimatowi i niesamowitym widokom, nauka języka może stać się prawdziwą przyjemnością i przygodą! Szkoła językowa Sprachcaffe poleca zwłaszcza Malagę i Barcelonę. Dlaczego?
Obecnie znajomość języków obcych jest wręcz konieczna, szczególnie jeśli chcemy zdobyć dobrą pracę. Ponadto świat staje się coraz bardziej globalną wioską, ludzie przyjeżdżają i wyjeżdżają, a więc warto umieć się dogadać będąc za granicą czy u siebie z kimś z innego kraju.
Dlatego nauka każdego języka obcego jest bardzo dobrą inwestycją w swoje umiejętności. Jednak jakich języków obcych najlepiej obecnie się nauczyć? Zestawienie przygotowała szkoła Sprachcaffe, która od 30 lat uczy języków za granicą.
Czas pędzi, a my razem z nim. Żyjemy szybko, chcemy mieć wszystko od razu, gdy musimy na coś czekać, zbytnio się niecierpliwimy, a nawet rezygnujemy z tego. Co zrobić jednak by nie stało się tak z nauką angielskiego? Jak efektywnie i szybko się go nauczyć nim stracimy zapał? Szkoła Sprachcaffe od 30 lat organizuje kursy języka za granicą, które umożliwiają szybkie nauczenie się angielskiego w Anglii, Stanach, Kanadzie i na Malcie.
Współczesna nauka języków obcych opiera się na wykorzystaniu uberyzacji, personalizacji oraz customizacji usług. Jednak przyszłość edukacji sięgnie jeszcze dalej. Już niedługo nauka angielskiego będzie odbywać się w wirtualnej rzeczywistości, nauczycielami zaś zostaną chatboty, a wszystko to bez książek. Czy to możliwe?
Przedstawiamy pisownię od 1 do 10 w 24 językach.
Po polsku idzie tak:
jeden
dwa
trzy
cztery
pięć
sześć
siedem
osiem
dziewięć
dziesięć
Reszta języków w treści:)
W większości krajów uczniowie rozpoczynają obowiązkową naukę pierwszego języka obcego pomiędzy 6 a 7 rokiem życia, czyli w pierwszych klasach szkoły podstawowej. W kilku krajach uczniowie zaczynają uczyć się języka obcego w wieku 8 lub 9 lat, a jedynie w trzech systemach edukacji nauka języka obcego obowiązuje również w przedszkolu. Są to Polska i Cypr (gdzie niedawno przeprowadzono reformy mające na celu obniżenie wieku, w jakim rozpoczyna się obowiązkowa nauka języków obcych) oraz Belgia (Wspólnota niemieckojęzyczna).
Czy kiedykolwiek gdy próbowałeś nauczyć się nowego języka czułeś się w nim niepewnie, bałeś albo wstydziłeś się go używać? Zapewniam Cię, nie jesteś jedyny, bardzo wiele osób tak ma i to całkiem normalne. Zazwyczaj jest tak, że nie od razu jest się super w jakiejś dziedzinie, jednak można to zmienić, wystarczy chcieć:)
Jak podaje raport „Migracje Zarobkowe Polaków” przygotowany przez Work Service, Polacy najczęściej emigrują do Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii. Z badań tych wynika także, że jedną z największych barier migracyjnych wciąż jest nieznajomość języka obcego.
JPEdukacja jest organizatorem wielu kursów językowych dla dorosłych. W jej ofercie są m.in. kursy specjalistyczne oraz biznesowe.
Nie masz jeszcze planów na wakacje? LAST MINUTE W LEXIS - to oferta dla Ciebie. Zobacz promocje obozów językowych dla dzieci i młodzieży i kursów dla dorosłych w Anglii, USA, Kanadzie, Francji, Szwajcarii, RPA, Australii i w Nowej Zelandii.
Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted” to największa tego typu inicjatywa w województwie lubelskim organizowana przez Centrum Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Poprzez udział w konkursie uczestnicy otrzymają szansę na sprawdzenie umiejętności językowych oraz wiedzy z zakresu kultury anglosaskiej.
Profi-Lingua organizuje wakacyjny kurs językowy za 1zł.
Zanurzenie się w języku obcym i przyswajanie go w sposób jak najbardziej zbliżony do naturalnego to nowoczesna metoda nauki języków obcych, którą będą rozwijać i promować szwedzkie firmy EF Education First oraz SQUID.
Lekcje, wykłady, zajęcia dodatkowe oraz korepetycje pochłaniają mnóstwo czasu i energii. Poza nauką trzeba też wygospodarować czas na rozrywkę i spotkania z przyjaciółmi – w końcu nie samą pracą człowiek żyje! Jednak ten okres w życiu jest świetną okazją do samorozwoju i szlifowania swoich umiejętności – także językowych.
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”. Jest to największa tego typu inicjatywa w województwie lubelskim organizowana przez Centrum Promocji oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Poprzez udział w konkursie uczestnicy otrzymają szansę na sprawdzenie umiejętności językowych oraz wiedzy z zakresu kultury anglosaskiej.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Kursy i egzaminy


Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
ATAS_220.gif
EF_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności