Języki - artykuły

Polacy to jeden z najlepiej mówiących po angielsku narodów na świecie a w wyszukiwarce Google słowa kluczowe związane z nauką języka wyszukiwane są przez polskich internautów 206 tysięcy razy miesięcznie. W polskich szkołach aż 95% dzieci przez wiele lat uczy się angielskiego. Niektórzy zaczynają naukę w przedszkolach i kontynuują ją na prywatnych korepetycjach i kursach. Często jednak ta nauka idzie w las, bo tylko połowa uczniów potrafi swobodnie porozumiewać się w języku angielskim i naprawdę nim mówi.
Planujesz niedługo wyjazd do Wielkiej Brytanii? Wakacje? Zwiedzanie Londynu? Kurs językowy? Czy Brexit może pokrzyżować Twoje plany? Czy musisz przechodzić przez skomplikowane procedury? Czy potrzebujesz paszportu? Może wizy? Wraz z organizatorem kursów językowych m.in. w Wielkiej Brytanii Sprachcaffe sprawdzamy najważniejsze informacje.
Już w ten weekend dowiedz się od ekspertów, jak języki, podróże i doświadczenie nauki za granicą zmienią Twoje życie. Dołącz do weekendowych targów online EF Go International i dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać czas w domu teraz i zaplanować mądrze późniejsze wyjazdy. Poznaj tajniki social mediów od praktyków i weź udział w lekcji języka angielskiego z native speakerem. Wydarzenia są bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych, więc koniecznie zaproś znajomych już teraz!
Praktyki zawodowe za granicą to wielka szansa na rozwój wspaniałą przygodę i świetną zabawę. Wyjeżdżając na taki wyjazd, nie tylko spędzasz czas w miłym gronie, ale i również zyskujesz dodatkową znajomość języka obcego poprzez kontakt z native speakerami.
Oferta JPEdukacja w Wielkiej Brytanii to:
bardzo szeroka oferta, w tym szkoły publiczne
elastyczna długość pobytów
programy maturalne i programy przygotowujące na studia
prestiżowe szkoły kampusowe i szkoły w miastach uniwersyteckich
aplikowanie do TOP 10 szkół w Wielkiej Brytanii
Połączenie wakacji w słonecznym miejscu typu Malta, Miami, LA czy Sydney z podszlifowaniem języka lub nauką kompletnie nowego to świeży w Polsce, a od lat popularny za granicą, koncept. Właśnie to oferuje Wam EF Education - największa na świecie organizacja, która wysyła młodzież z ponad 100 krajów do swoich 52 kampusów za granicą. Duża część miejsc na okres wakacyjny jest już zajęta, ale teraz jest idealny moment, aby skorzystać z Last Minute, bo do końca lutego w EF trwa Festiwal Zniżek! Zamówcie katalog teraz i zobaczcie gdzie możecie spędzić wakacje życia nawet 15 % taniej.
Wydarzenie to jedyna taka okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami międzynarodowych szkół językowych oraz ekspertami w zakresie organizacji wyjazdu zagranicznego dla dzieci i młodzieży. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY!
MIEJSCE: Hotel SCANDIC WROCŁAW, ul. Piłsudskiego 49-57 (sala Oslo). KIEDY?: 7 marca 2020, godz. 13:00 – 17:00 oraz Hotel NOVOTEL CENTRUM, ul. Marszałkowska 94/98 (sala Promenada). KIEDY?: 8 marca 2020, godz. 10:00 – 15:00.
Rosyjski jest łatwy do opanowania i równocześnie jest przydatny. Od zamawiania w lokalnej restauracji do korzystania ze wzrastającego znaczenia ekonomicznego. Od podróży po literaturę.
Nauka języków obcych jest ważna – ułatwia podróżowanie i pozytywnie wpływa na rozwój naszej kariery zawodowej. Okazuje się jednak, że nawet posługując się językiem obcym na poziomie gwarantującym komunikację, często nie jesteśmy w stanie przełamać barier związanych z mówieniem. Jedną z najsilniejszych jest zagraniczny akcent, co dowiodło badanie społeczne przeprowadzone w 8 krajach przez IPSOS dla Babbel – aplikacji umożliwiającej samodzielną naukę języków.
Na stronie LEXIS znajdziesz propozycje wyjazdów językowych po obniżonych cenach. Wystarczy tylko zrobić rezerwację w 2019 roku aby uczyć się języka obcego w 2019 lub nawet 2020 roku. W ofercie znajdziesz także rabat (50%) na zakwaterowanie. Promocją objęte są kursy angielskiego w Malcie, w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii. Poza tym proponowane są kursy języka francuskiego we Francji i niemieckiego w Szwajcarii.
Modern workplaces are evolving rapidly, driven by digital technology, the growth of the gig economy, and the rising value of social capital in individual consumption patterns. It is no longer enough that companies compete in the global marketplace. They are increasingly expected to behave ethically, actively engage their customers, and weed out bad actors before they can tarnish the brand. Indeed, the 2019 Edelman Trust Barometer reported that 56% of people worldwide trust businesses “to do what is right,” versus just 47% who trust their governments.
Ciekawa propozycja dla osób na poziomie A2 lub B2. Sam kurs jest za darmo ponieważ część kursu (10 lekcji) jest nauczana przez nauczycieli stażystów. Po prostu sami nauczyciele podnoszą swoje kwalifikacje (English with Trainee Teachers). Ale trzeba pamiętać, że są dodatkowe koszty (nocleg, wyżywienie, dojazd). Organizatorzy dodatkowo dają 50% zniżki na hotel.
Od 11 listopada 2019 jesteśmy zwolnieni z obowiązku posiadania wizy w trakcie podróży do Stanów Zjednoczonych. Kto z nas nie marzy o podróży? Podpowiemy Wam, jak w kilku krokach zrealizować swój American Dream, a przy okazji nauczyć się angielskiego na zagranicznym kursie językowym.
Promocja Pakiet 1000zł w Profi Lingua trwa od 28 października do 20 grudnia 2019 roku.
EF Education First po raz dziewiąty opublikowało raport EF Proficiency Index (EF EPI) - największy na świecie międzynarodowy ranking, w którym przeanalizowana została znajomość języka angielskiego wśród osób niebędących jego rodzimymi użytkownikami. Polacy awansowali w stosunku do ubiegłego roku o 2 pozycje i zajęli 11. miejsce, wyprzedzając Portugalię, Belgię, Francję, Hiszpanię czy nawet Japonię. Na pierwszych miejscach tradycyjnie znalazły się Holandia i kraje skandynawskie: Szwecja, Norwegia i Dania.
W czasie wolnym od nauki możesz podszkolić swój drugi język, przełamać barierę mówienia albo poznać kulturę i życie innego kraju poprzez wyjazd na kurs do zagranicznej szkoły językowej! Specjalnie dla osób w wieku od 11 do 17 lat, przygotowaliśmy kilka ofert na ferie zimowe!
Profi-Lingua zaprasza na kursy angielskiego online. Jest to idealny sposób dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort. W zajęciach możesz brać udział z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu – ucz się z domu, z biura, plaży, pociągu czy kawiarni! Lekcje można dostosować do własnego rozkładu dnia i uczyć się rano lub wieczorem, w zależności od czasu, jakim dysponujemy.
Myślisz o nauce angielskiego za granicą? Może warto wybrać Kanadę? JPEdukacja organizuje kursy w Toronto, Vancouver i Montrealu
Zagraniczne kursy językowe to wspaniała okazja do nauki oraz wypróbowania swoich umiejętności językowych. Dzięki niezwykłemu, hiszpańskiemu klimatowi i niesamowitym widokom, nauka języka może stać się prawdziwą przyjemnością i przygodą! Szkoła językowa Sprachcaffe poleca zwłaszcza Malagę i Barcelonę. Dlaczego?
Obecnie znajomość języków obcych jest wręcz konieczna, szczególnie jeśli chcemy zdobyć dobrą pracę. Ponadto świat staje się coraz bardziej globalną wioską, ludzie przyjeżdżają i wyjeżdżają, a więc warto umieć się dogadać będąc za granicą czy u siebie z kimś z innego kraju.
Dlatego nauka każdego języka obcego jest bardzo dobrą inwestycją w swoje umiejętności. Jednak jakich języków obcych najlepiej obecnie się nauczyć? Zestawienie przygotowała szkoła Sprachcaffe, która od 30 lat uczy języków za granicą.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Egzaminy językowe

Kursy i egzaminy
profi_Lingua_test_220.jpg

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif
EF_220.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
boks_do_przegl__du_uczelni_220x300.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności