Języki - informacje, artykuły

4 grudnia rozpoczynają się zapisy na egzamin certyfikowany z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 i B2. Organizatorem jest Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej przy Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego.
Z okazji Black Friday British Council oferuje do 27 listopada 30% zniżki na kurs języka angielskiego dla dorosłych MyClass. Jest możliwość umówienia się konsultantami, aby dowiedzieć się więcej.
Centrum Języków Obcych Archibald zachęca do skorzystania z promocji z okazji black friday.
Jesień to idealny czas na rozpoczęcie nowego etapu w Twoim życiu i rozwój osobisty. Nie czekaj, zacznij efektywną naukę angielskiego z British Council już teraz i rozwiń swoje kompetencje językowe. Teraz dla posiadaczy karty Euro 26 lub ISIC 10% taniej.
Z okazji Blacka Friday kursy językowe do 50% taniej.
Kurs niemieckiego przygotowujący do egzaminu państwowego na tłumaczy przysięgłych rozpocznie się 18 listopada.
Sprachcaffe zaprasza na kursy językowe. Szkoła prowadzi specjalne kursy przygotowujące do certyfikatów językowych
Do końca października w Archibaldzie za miesiąc nauki zapłacisz tylko 230zł.
Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego świata i zapracowanych osób Axon System uruchamia kursy językowe dla zapracowanych.
Z MyClass możesz uczyć się kiedy i czego chcesz, a sprawdzone metody łączone są z nowoczesnymi narzędziami edukacyjnymi, dzięki czemu nauka staje się bardziej interesująca i efektywna. Społeczność i kadra nauczycielska tworzą wyjątkowo inspirujące i przyjazne środowisko. MyClass to nie tylko kurs, to podróż ku mistrzostwu w języku angielskim :)
Marzysz o studiach za granicą, międzynarodowej karierze lub po prostu o nowych możliwościach życiowych?
Kursy British Council przygotowujące do egzaminu IELTS są kluczem do otwarcia drzwi do nieograniczonych możliwości i osiągnięcia wymarzonych celów. Doświadczeni nauczyciele wspierają i motywują przez cały czas trwania kursu, pomagając osiągnąć najwyższą formę w dniu próby :)
Chcesz się uczyć języków w domu i nie tracić czasu na dojazdy? Wybierz naukę ze Sprachcaffe, jedyne czego potrzebujesz to internet i kamera internetowa.
Szkoła Językowa Centrum Europy organizuje 28 września o godzinie 18:00 bezpłatny webinar na temat języka niderlandzkiego.
Webinar dotyczący języka fińskiego odbędzie się 25 września o godzinie 19:30 w formie online.
Webinar odbędzie się 25 września o godzinie 18:00 w formie online.
Na stronie znajdziesz setki materiałów audio i wideo oraz materiałów do czytania, a także ponad 2000 interaktywnych ćwiczeń. Możesz także założyć konto na stronie, aby wymieniać opinie z innymi użytkownikami oraz ściągać bezpłatne materiały :)
Lexis organizuje kursy online przygotowujące do egzaminu państwowego dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych: język angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński. Wkrótce będzie dostępny także język białoruski.
W Centrum Europy ruszyły zapisy na grupowe kursy językowe w semestrze jesiennym. Będziesz mógł się uczyć szwedzkiego, niderlandzkiego, norweskiego oraz fińskiego na różnych poziomach.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time prowadzi kursy angielskiego direct business.
W Axon System możesz uczyć się języka niemieckiego na różnych poziomach (od A1 do B2), przygotować się do matury, do egzaminów z języka niemieckiego a także uczyć się specjalistycznego języka niemieckiego.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności