Języki - artykuły

Archibald przygotował English Box dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się lub podszkolić angielski.
Promocja trwa w okresie 1-15 grudnia 2021 roku i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł.
Z okazji Black Friday EF ma specjalne zniżki ważne przy rezerwacji kursu do końca listopada!
-10% na kurs 3 tygodniowy,
-15% na kurs 4- 7 tygodniowy,
-20% na kurs co najmniej 8 tygodniowy!
Ma również specjalną ofertę na kursy w Eastbourne, Cambridge i Bristolu:
-15% na kurs 3 tygodniowy,
-20% na kurs co najmniej 4 tygodniowy.
Więcej informacji »
Super okazje. Promocje na 2021 i 2022 r. Wystarczy teraz zarezerwować aby uzyskać nawet do 100% rabatu na zakwaterowanie, kursy i obozy językowe w wielu krajach na świecie - dzieci, młodzież dorośli. W ofercie także studia w Londynie - tu stypendium 70%.
Dowiedz się więcej ...
Centrum Języków Obcych Archibald przygotowało zniżkę za polecenie.
Z okazji Black Friday Profi-Lingua przygotowała nawet 50% zniżki na kursy. Promocja trwa do końca listopada.
Rejestracja na rok 2021 na egzaminy Cambridge English Qualifications w wersji komputerowej wciąż jest otwarta!
Wybierając egzamin w wersji komputerowej, możesz zarejestrować się nawet na 2-3 tygodnie przed terminem egzaminu, a certyfikat otrzymasz maksymalnie po 6 tygodniach. Egzamin komputerowy to także możliwość skorzystania z licznika słów w części pisemnej oraz komfortowy odsłuch nagrań na słuchawkach.
Zapisz się i zdaj egzamin Cambridge English Qualifications na poziomie od A2 do C2 jeszcze w 2021 roku!
Szkoła Języków Obcych TFLS przygotowała specjalną ofertę kursów języka angielskiego w semestrze jesień 2021 w formie stacjonarnej oraz online.
11 października startują kursy semestralne w Axon System. Możesz uczyć się stacjonarnie lub online.
Profi-Lingua przygotowała z okazji swojego 30-lecia aż 40% rabatu na indywidualne kursy językowe.
Chcesz się uczyć niemieckiego wśród osób, dla których jest to język ojczysty? JPEdukacja orgnaizuje kursy językowe w Niemczech. Do wyboru masz kilka lokalizacji.
Szkoła Językowa Centrum Europy prowadzi zapisy na jesienne, grupowe kursy językowe. Do wyboru masz język: szwedzki, norweski, niderlandzki, fiński, węgierski, grecki oraz chorwacki.
International House zaprasza na bezpłatne kursy angielskiego online.
ATAS zaprasza na kursy angielskiego online w szkole EC English na Malcie.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time prowadzi naukę angielskiego metodą bezpośrednią. Jest to jedna z najbardziej efektywnych form nauczania języka obcego.
Szkoła języka angielskiego British Council zaprasza od 2 do 6 września na dni otwarte. Wydarzenie odbędzie się w formie online.
Wielki wybór kierunków studiów i specjalności (BA, MA, MBA, PhD). Oferowane są także kursy i studia zawodowe oraz przygotowanie do studiów, jeśli twój poziom znajomości j. angielskiego i przedmiotów kierunkowych nie jest wystarczający.
Szkoła Języków Obcych Atticus w Warszawie prowadzi kursy językowe dla dorosłych. Możesz uczyć się angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego.
Zachęca do twórczej wolności, zapewnia rzeczywiste doświadczenia branżowe i buduje społeczność w ośmiu uczelniach w Wielkiej Brytanii, Irlandii i w Niemczech. Od ponad 35 lat studenci BIMM zamieniają swoje pasje w swoją karierę. Mamy niesamowitych absolwentów, takich jak George Ezra, Fontaines DC i Natasha Bent, którzy przeszli przez drzwi BIMM do przemysłu muzycznego.
STYPENDIA
Bezpłatne webinarium organizowane przez Profi-Lingua odbędzie się 11 sierpnia o godzinie 19:00.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności