Języki - artykuły

Stypendium JPEdukacja oraz fundacji Nacel Open Door

Logo JPEdukacja

Już po raz drugi firma JPEdukacja wraz ze swoim amerykańskim parterem fundacją Nacel Open Door oferuje roczny, stypendialny pobyt w USA. W ramach stypendium uczeń otrzymuje 10 miesięczną naukę wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem, bilet lotniczy w dwie strony, program adaptacyjny w Chicago oraz 24 godzinne wsparcie podczas całego pobytu.

Jakie warunki należy spełniać:

Być urodzonym między 1 marca 2000, a 1 sierpnia 2003
mieć bardzo dobre i celujące wyniki w nauce, wzorowe lub bardzo dobre zachowanie na 3 ostatnich świadectwach
Znać angielski na poziomie minimum B2 - będzie do napisania test językowy. Wykazywać silną motywację do wyjazdu

Uwaga: jeśli uczeń ma minimalnie gorsze oceny, ale może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w jakiejś dziedzinie sportowej, artystycznej lub innej - również ma szansę na stypendium.

Nie zwlekaj, już dziś aplikuj o 100 % program stypendialny - taka okazja nadarza się jeden raz w roku! Na zgłoszenia czekamy do 15.03.2018. O szczegóły zapytaj: stypendia@jpedukacja.pl

Jak dokonujemy zgłoszenia?

Na adres e-mail: stypendia@jpedukacja.pl przesyłamy kompletną wiadomość zatytułowaną "Stypendium USA - Imię i nazwisko ucznia" z następującymi załącznikami:

Kopie ostatnich 3 świadectw szkolnych. Na tym etapie aplikowania nie trzeba ich tłumaczyć na angielski, jeśli uczeń otrzyma stypendium - będzie konieczne wykonanie tłumaczenia świadectw u tłumacza przysięgłego - koszt ok 400 zł.

Należy napisać po angielsku list uzasadniający, dlaczego właśnie Ty
zasługujesz na to stypendium. Opisz siebie, swoje pasje, sukcesy, szczególne osiągnięcia w jakiejś dziedzinie sportowej, artystycznej lub innej, co robisz w wolnym czasie. Napisz także o swojej sytuacji materialnej. Minimum 250, maksimum 1000 słów.


data ostatniej modyfikacji: 2018-02-19 13:04:14
Komentarze

Kursy i egzaminy


Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
220x300_70.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura SGGW - nowoczesny sprzęt
miniatura Studenci przy wejściu głównym
miniatura
 
Polityka Prywatności