Języki - artykuły

Sprachcaffe - wyjazdy na kursy językowe na każdą kieszeń

Zagraniczne kursy językowe. Co powinieneś wiedzieć decydując się na kurs zagraniczny angielskiego lub innego języka i od czego zależy cena wyjazdu. Szkoła Sprachcaffe stara się zawsze, żeby wyjazdy były na każdą kieszeń. Już od 30 lat. Nauka języka za granicą, podróże i nowe przyjaźnie!

Kursy językowe za granicą to nie tylko świetna okazja do rozwinięcia swoich umiejętności językowych. To także szansa na poszerzenie swojej wiedzy o świecie poprzez zwiedzanie nowych, pięknych miejsc, ciekawych zabytków, poznawanie kultur i regionalnych smaków, a także zawieranie nowych znajomości. Wszystko to brzmi obiecująco, jednak może wydawać się, że również drogo.

Kurs standardowy czy intensywny?

Cena kursu zależy przede wszystkim od szkoły i rodzaju kursu. Warto wybrać renomowaną, zapewniając sobie jak najlepsze warunki do nauki. Takie szkoły zatrudniają świetnie wykwalifikowanych lektorów oraz posiadają nowoczesne wyposażenie pracowni językowych. W szkołach Sprachcaffe Language PLUS nauczyciele są przyjaźni, wykwalifikowani a przede wszystkim profesjonalni w swojej pracy. Dodatkowe opłaty niesie za sobą również wybór innego rodzaju kursu niż standardowy np. intensywnego z większą ilością godzin.

Naucz się angielskiego w Anglii, na Malcie, w USA lub Kanadzie. Niemieckiego w Niemczech, języka chińskiego w Chinach. A może chcesz nauczyć się francuskiego we Francji, Kanadzie lub Maroku?

Destynacji do wyboru jest wiele. Różnice w cenie można dostrzec miedzy dużymi a mniejszymi miastami. W dużych metropoliach kursy i zakwaterowanie są droższe, a także jest o wiele więcej okazji do wydania pieniędzy, czy to na rozrywkę czy też przy okazji wyjścia do baru czy restauracji.

Pojedź poza sezonem!

Kursy wakacyjne z reguły różnią się też ceną od kursu poza sezonem. Najtaniej będzie kupić kurs na początku roku. Najdrożej zaś latem, od lipca do sierpnia.

Rodzina to jest siła

Chcąc zminimalizować koszty zakwaterowania można wybrać najtańszą opcję, jaką jest pobyt u rodziny goszczącej. Dokonując tego wyboru mamy zapewnione też wyżywienie.

Inne rodzaje zakwaterowania zapewniające więcej spokoju i intymności generują zwykle wyższe koszty. Dodatkowo trzeba tu liczyć się także z wykupieniem wyżywienia we własnym zakresie. Opcja ta tworzy jednak możliwość jedzenia na mieście, co stanowi dodatkową atrakcje.


data ostatniej modyfikacji: 2018-09-06 07:41:43
Komentarze

Egzaminy językowe

Kursy i egzaminy


Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Inauguracja-roku-akademickiego-2016-2017- 07
miniatura Akademia Ignatianum w Krakowie 04
 
Polityka Prywatności