Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Języki - artykuły

Angielski na rajskiej wyspie

Pobyt na przepięknej wyspie połączony z nauką? Dlaczego nie! Dzięki oferowanym przez Maltalingua pakietom masz szansę skorzystać z wysokiej jakości kursu języka angielskiego, zaoszczędzić pieniądze, do tego spędzić kilka tygodni na rajskiej wyspie. Pamiętaj, aby się pospieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo.

Akredytowana szkoła na najwyższym poziomie

Warto skorzystać z kursu językowego w szkole, która gwarantuje najwyższą jakość nauczania. Maltalingua to brytyjska szkoła języka angielskiego, gdzie kadrę nauczycielską tworzą wykwalifikowani native speakers z długim doświadczeniem w nauczaniu. Ponadto szkoła właśnie odnowiła prestiżową międzynarodową akredytację przyznawaną przez EAQUALS poprawiła swój dobry wynik zdobywając tym razem 11/12 punktów doskonałości.

Ważne są jednak nie tylko certyfikaty i akredytacje ale samo doświadczenie nauki w anglojęzycznym środowisku oraz możliwość spotkań ze studentami z całego świata, a przez to konieczność używania języka angielskiego także poza szkołą.

Pakiety na każdą okazję

Wyjazd na kurs językowy wiąże się z reguły z kosztami, na które nie zawsze można sobie pozwolić. Najnowsza oferta promocyjna – pakiety na naukę języka angielskiego, to okazja, której nie można przegapić. Zima, wiosna, lato – wybierz pakiet dostosowany do swoich potrzeb i możliwości. Terminy i aktualną ofertę możesz sprawdzić na stronie internetowej szkoły: www.maltalingua.pl w zakładce pakiety.  W zależności od potrzeb możesz wybrać standardowy lub intensywny kurs języka angielskiego o długości 2, 4 lub 6 tygodni.

Pakiety to gwarantowana oszczędność. Jest to oferta całościowa, która zawiera wybrany kurs wraz z zakwaterowaniem w nowoczesnych i w pełni wyposażonych szkolnych apartamentach z darmową klimatyzacją w pokojach oraz transferem lotniskowym w obie strony. Dodatkowo w cenie kursu zawarte są materiały dydaktyczne i wszystkie podatki, a szkoła nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.

Mnóstwo atrakcji w Europejskiej Stolicy Kultury

Kurs języka angielskiego na Malcie to nie tylko nauka. W wolnych chwilach możesz skorzystać z basenu i kawiarni znajdujących się na dachu szkoły. To też czas na poznawanie Malty - na własną rękę lub korzystając oferty programu wycieczek i aktywności. To pozwoli Ci intensywnie ćwiczyć język poza szkołą i przez to zdobyć pewność rozmowy po angielsku w sytuacjach dnia codziennego. Malta poza lazurowym morzem i słoneczną pogodą ma do zaoferowania również mnóstwo atrakcji. Będziesz mieć możliwość udziału w licznych wydarzeniach – spektaklach, wystawach, czy  koncertach. Wystarczy wspomnieć, że to właśnie Valletta, stolica Malty, jest Europejską Stolicą Kultury 2018r.

Na wyspie nie można narzekać na nudę. Znajdą tu coś dla siebie zarówno miłośnicy historii jak i aktywnego wypoczynku. Prawie 400 kościołów, kilkanaście pałaców, fortyfikacje. Prehistoria i starożytność miesza się tu na każdym kroku z teraźniejszością. Do tego widoki zapierająca dech w piersiach – wodne jaskinie, groty, klify i niebiańskie plaże… . Pływanie, nurkowanie,  rejsy dookoła wyspy. Najmłodsi znajdą tu kilka parków rozrywki zapewniających atrakcje na cały dzień.

Kurs na Malcie to dobry wybór!

Jeśli zależy Ci na szybkiej i przyjemnej nauce języka angielskiego nie wahaj się dłużej  i wybierz jeden z pakietów na kurs języka angielskiego na Malcie. Codzienne zajęcia, nowe środowisko i możliwość używania języka w codziennych relacjach nauczą Cię więcej niż niejedne zajęcia. Sprawdź ofertę na https://www.maltalingua.pl/pakiety.


data ostatniej modyfikacji: 2018-11-13 09:20:50
Komentarze

Egzaminy językowe

Kursy i egzaminy


Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
WSE_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności