Dlaczego warto wybrać IELTS?

Dlaczego warto wybrać IELTS

IELTS (International English Language Testing System) to najpopularniejszy na świecie test sprawdzający poziom znajomości języka angielskiego. Został opracowany przez światowej klasy ekspertów w tej dziedzinie i obejmuje wszystkie aspekty języka: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie.

Test odzwierciedla poziom praktycznych umiejętności z języka angielskiego niezbędny do nauki, pracy i życia w środowisku anglojęzycznym.

IELTS jest akceptowany przez ponad 11 000 instytucji w ponad 140 krajach, z czego aż 3000 w USA. Wśród nich znajdują się organizacje publiczne, placówki edukacyjne i firmy z sektora prywatnego.

W wielu krajach, w których głównym językiem komunikacji jest angielski, kandydaci na studia i do pracy muszą wykazać jego znajomość na wymaganym poziomie.

Test IELTS pozwala potwierdzić kompetencje w zakresie znajomości języka angielskiego i pomoże znaleźć lepszą pracę lub awansować we własnym kraju.

Wynik testu IELTS pomaga spełnić wymagania służb imigracyjnych. Wiele urzędów imigracyjnych, które wymagają formalnego potwierdzenia znajomości języka angielskiego, akceptuje IELTS.

Więcej na stronie:

data ostatniej modyfikacji: 2022-02-24 16:26:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności