Myślisz o zdaniu egzaminu IELTS? Wygraj darmowy kurs i przygotuj się do niego na tip top

Biegła znajomość angielskiego to konieczność. Zapewne słyszałeś to wiele razy i każdy z Nas jest świadomy, że w dzisiejszym świecie bez angielskiego będzie ciężko osiągnąć kolejne kroki w karierze. Angielski może Ci się przydać i w pracy i na wakacjach, właściwie otacza Nas z każdej strony, dlatego tak ważne jest aby nie bać się go używać. A gdy to robić, by być dobrze zrozumiałym i pewnym siebie.

Czy warto zdawać egzamin IELTS?

Wielu uczniów i studentów angielski zna i może się nim posługiwać, przynajmniej na podstawowym poziomie. Czasami jednak to nie wystarczy i warto pomyśleć o zdaniu egzaminu, który może otworzyć wiele drzwi i potwierdzi Twoją znajomość języka – co powiesz o egzaminie IELTS?

IELTS to egzamin uznawany w Wielkiej Brytanii, Australii czy Stanach. Jego zdanie może być wymagane przez pracodawców oraz aby dostać się na uniwersytet. Egzamin składa się z czterech części, a jego wynik jest ważny przez dwa lata. Podchodzi się do jednej wersji egzaminu i określa on poziom zaawansowania języka. Nawet jeśli teraz nie masz konkretnego powodu, aby zdawać IELTS, warto to rozważyć, aby sprawdzić siebie i swój angielski.

Przygotuj się do IELTS na Malcie

Choć do egzaminu można przygotować się samodzielnie, co jednak powiesz na 4-tygodniowy kurs, który może Ci w tym pomóc? I to za darmo, na słonecznej Malcie, wyspie oddalonej od Polski o 15 tys. km. Brzmi ciekawie, prawda?

Maltalingua, szkoła języka angielskiego, to jeden z liderów w nauce języka angielskiego, ogłoszona najlepszą szkołą na Malcie w 2018 roku. Szkoła w swoich murach gości uczniów z każdego zakątka świata którzy przyjeżdżają na maleńką wyspę aby spędzić czas produktywnie, poznać nową kulturę i zawiązać ciekawe znajomości. W tym roku Maltalingua oferuje konkurs, w którym każdy może wziąć udział, a zgarnąć można kurs, wraz z zakwaterowanie i lotami na Maltę. Zobacz na ich stronie https://www.maltalingua.pl/stypendium-jezykowe/ co należy zrobić aby mieć szansę na doskonalenie angielskiego w kraju, gdzie słońce świeci przez większą część roku, a angielskim mieszkańcy posługują się na co dzień.

Spójrz na galerię zdjęć szkoły i sam zdecyduj czy chciałbyś tam spędzić miesiąc na nauce języka. My jesteśmy na tak!


data ostatniej modyfikacji: 2022-02-25 14:22:55
Komentarze
 
Polityka Prywatności