Języki - artykuły

JPEdukacja zapewnia swoim klientom kompleksową pomoc w organizacji dojazdu na miejsce gdzie odbywają się wakacyjne kursy językowe: wykup biletów lotniczych, organizacja odbioru z lotniska i transportu do miejsca zakwaterowania oraz po zakończeniu kursu odwiezienie na lotnisko, doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego środka transportu.
Zapisz się do 26 listopada na kurs językowy w Profi-Lingua a otrzymasz 50% zniżki z okazji Black Week.
Przypominamy o egzaminach ÖSD 2019 w sesji wiosennej. Np. w Instytucie Austriackim w Warszawie egzamin pisemny jest 03 marca, natomiast egzamin ustny 10 marca. Ale pamiętaj, zapisy do 2 lutego. Przed przystąpieniem do egzaminu należy pamiętać, że nie jest on konkursem na napisanie najbardziej kreatywnego tekstu, w jak najszybszym czasie. Zadanie stawiane przed egzaminowanym polega na zdobyciu możliwie największej liczby punktów.
Postawmy sobie pytanie: Ale co to właściwie jest to „płynne mówienie“? Nie popełnianie błędów? Opanowanie wszystkich słów ze słownika? Nie zastanawianie się nad gramatyką? No właśnie, można czasem usłyszeć "mówię płynnie po niemiecku czy angielsku". Jak określić tą płynność? W artykule kilka pomysłów na ten temat.
Pobyt na przepięknej wyspie połączony z nauką? Dlaczego nie! Dzięki oferowanym przez Maltalingua pakietom masz szansę skorzystać z wysokiej jakości kursu języka angielskiego, zaoszczędzić pieniądze, do tego spędzić kilka tygodni na rajskiej wyspie. Pamiętaj, aby się pospieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo.
Firma EF Education First wydała dziś swój coroczny globalny raport znajomości języka angielskiego EF EPI. Polska znalazła się w nim na 1 pozycji wśród krajów kwalifikujących się poziomem wysokiej biegłości językowej i 13 w ogólnej klasyfikacji.
Chcesz nauczyć się języka obcego? Jeszcze nie jest za późno! Właśnie ruszyła wielka wyprzedaż ostatnich miejsc w grupach na kursy językowe w Profi-Lingua.
Kurs językowy to dobra okazja do podniesienia swoich umiejętności językowych, wyjazdu za granicę i konstruktywnego spędzenia. Najlepszym czasem na odbycie takiego kursu wydaje się wyjazd w okresie wakacji, ze względu na większą ilość wolnego czasu oraz na fakt, że jest to czas wolny od nauki.
Zagraniczne kursy językowe. Co powinieneś wiedzieć decydując się na kurs zagraniczny angielskiego lub innego języka i od czego zależy cena wyjazdu. Szkoła Sprachcaffe stara się zawsze, żeby wyjazdy były na każdą kieszeń. Już od 30 lat. Nauka języka za granicą, podróże i nowe przyjaźnie!
Generalnie kursy mają różną intensywność - od 10 do 40 lekcji tygodniowo. Prowadzone są w grupach średnio 12 osobowych, maksymalnie 15 osobowych (w Wielkiej Brytanii i innych krajach według standardów ARELS) lub 12, max 18 osobowych (w Australii, standard ELICOS). Kursy ogólne odbywają się przez cały rok kalendarzowy i przeznaczone są dla wszystkich grup zaawansowania (od poziomu początkującego do zaawansowanego). Specyfika kursów zależy także od poziomu zaawansowania uczestników. Nauka osób początkujących koncentruje się bardziej na poznawaniu słownictwa, podstaw gramatyki i rozumienia języka mówionego. Natomiast wyższy poziom zaawansowania przekłada się na większy nacisk na poprawność wymowy, konstrukcji gramatycznych i na konwersacje.
Lato dla jednych to okres odpoczynku od szkoły lub uczelni. Dla innych chwila na słodki relaks od pracy i zgiełku ulicy, a dla jeszcze innych jest moment na zwiedzanie nowych miejsc, poznawanie kultury i obyczajów. Dla każdego lato jest czymś innym, ale na pewno śmiało można powiedzieć, że jest to pora roku, na którą większość z nas czeka z utęsknieniem. Oto pięć miejsc gdzie najlepiej można spędzić lato łącząc naukę języka z wypoczynkiem. To ulubione miejsca studentów szkoły Sprachcaffe.
EF założony w roku 1965 proponuje ciekawa opcję dla studentów - wyjazdy długoterminowe. Nauka trwa 6, 9 lub 11 miesięcy i rozpoczyna się w kwietniu, czerwcu, wrześniu lub w styczniu. Jeden wyjazd, to osiągnięcie płynności językowej i dobra podstawa do rozpoczęcia światowej kariery. Przy okazji można zobaczyć nowe miejsca na świecie, takie jak: Londyn, Miami Beach, News York czy Oxford.
Nicea miejsce pełne słońca, piękne plaże, ciepłe morze śródziemne, zimne napoje, piękne miasto ale Nicea to coś więcej. Przekonaj się jadąc na kurs językowy do szkoły Sprachcaffe, która organizuje wyjazdy i obozy językowe. Jest to miejsce wielu festiwali i całorocznych wydarzeń, które sprawią ,że jeszcze bardziej zakochamy się w Nicei. Jeżeli interesują cię niecodzienne wydarzenia w obcym kraju to ten przewodnik miesiąc po miesiącu jest dla ciebie.
Marzysz, żeby studiować lub pracować za granicą. Przeglądasz wymagania, wśród nich dostrzegasz „zdany test IELTS”, wybierasz centrum egzaminacyjne i datę sesji, zapisujesz się. Postanawiasz się przygotować się samodzielnie, ale nie bardzo wiesz jak się za to zabrać. Przygotowaliśmy kilka wskazówek:)
Barcelona, miasto kultury, miasto słońca, miasto fiesty, miasto Gaudiego, miasto najpiękniejszych budowli na świecie, miasto kuchni katalońskiej oraz jednego z 2 najbardziej znanych klubów piłkarskich na świecie, który nosi nazwę swojego miasta, czyli FC Barcelony.
Szkoła Sprachcaffe, która organizuje kursy angielskiego zaprasza Was dziś na Maltę.
Piękne malownicze plaże, angielski jako język urzędowy, cudowne widoki, ciepłe morze, stolica, która jest nazywana często muzeum pod gołym niebem, a w 2018 również Europejską Stolicą Kultury.
Gdzie to wszystko? Mowa oczywiście o Malcie i jej stolicy Valletta.
Zasady pisania życiorysu zawodowego w języku angielskim są zbliżone do tych w języku polskim. Nie są jednak takie same. Jeśli ich nie poznasz, to może zdarzyć się sytuacja, że na samym początku procesu rekrutacyjnego pracodawca odrzuci Twoją kandydaturę.
Już po raz drugi firma JPEdukacja wraz ze swoim amerykańskim parterem fundacją Nacel Open Door oferuje roczny, stypendialny pobyt w USA. W ramach stypendium uczeń otrzymuje 10 miesięczną naukę wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem, bilet lotniczy w dwie strony, program adaptacyjny w Chicago oraz 24 godzinne wsparcie podczas całego pobytu.
Jakimi słówkami uwodzą Francuzi i Włosi? Czy język niemiecki może być romantyczny? Jeśli Walentynki w tym roku planujesz spędzić z ukochaną osobą zagranicą albo w obcojęzycznym towarzystwie, warto dowiedzieć się, jakie są najpopularniejsze czułe słówka w językach obcych.
Uczysz się języka obcego w domu, na studiach, dodatkowych zajęciach, ale wciąż czujesz się niepewnie, gdy masz zastosować te umiejętności w praktyce? Szkoła językowa Sprachcaffe oferująca kursy językowe na całym świecie zdradza, dlaczego warto wyjechać na taki kurs za granicę!
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Kursy i egzaminy


Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
JPEdukacja_220_pytania.gif
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności