Języki - artykuły

Oferta TFLS na wakacje to Semestr w miesiąc od 899zł za 50 lekcji oraz kurs konwersacyjny za 199zł.
Axon System organizuje wakacyjne kursy językowe. I semestr (5 tygodni) - start 22.06 - koniec 23.07, II semestr (5 tygodni) - start 17.08 - koniec 17.09. Wszystkie kursy dostępne są także online.
Szkoła Językowa Profi-Lingua przygotowała bardzo atrakcyjną promocję na wakacyjny kurs językowy. Kształcenie tylko 1zł.
Biuro podróży ATAS specjalizujące się w organizacji wyjazdów językowych zaprezentowało nowość w swojej ofercie – kursy online prowadzone we współpracy z zagranicznymi szkołami językowymi.
Ostatnie tygodnie zmusiły nas do zmiany wielu dotychczasowych nawyków dotyczących pracy, nauki oraz spędzania wolnego czasu. Początki zawsze są trudne, ale w miarę upływu czasu można się do wszystkiego przyzwyczaić, a także wypracować nowe, efektywne sposoby na przykład nauki języka obcego. Szkoła Sprachcaffe zdradza najskuteczniejsze z nich.
Już w ten weekend dowiedz się od ekspertów, jak języki, podróże i doświadczenie nauki za granicą zmienią Twoje życie. Weź udział w weekendowych webinarach i dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać czas w domu teraz i zaplanować mądrze przyszłość. Poznaj tajniki social mediów od praktyków, naucz się pisać dobre CV i weź udział w lekcji języka angielskiego z native speakerem. Wydarzenia są bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych, więc koniecznie zaproś znajomych już teraz!
Wszyscy teraz robią coś zdalnie. Trudna sytuacja sprawiła, że wdrożyliśmy w życie homeoffice, szkołę online, imprezy na komunikatorach. Niedługo zapewne sytuacja się zmieni i przynajmniej tę ostatnią czynność przeniesiemy z powrotem do rzeczywistości. A jak z nauka zdalną? Podoba Wam się? Mamy listę plusów, które wymieniają obserwatorzy szkoły językowej Sprachcaffe działającej obecnie w dużej mierze zdalnie @sprachcaffepolska
Polacy to jeden z najlepiej mówiących po angielsku narodów na świecie a w wyszukiwarce Google słowa kluczowe związane z nauką języka wyszukiwane są przez polskich internautów 206 tysięcy razy miesięcznie. W polskich szkołach aż 95% dzieci przez wiele lat uczy się angielskiego. Niektórzy zaczynają naukę w przedszkolach i kontynuują ją na prywatnych korepetycjach i kursach. Często jednak ta nauka idzie w las, bo tylko połowa uczniów potrafi swobodnie porozumiewać się w języku angielskim i naprawdę nim mówi.
Planujesz niedługo wyjazd do Wielkiej Brytanii? Wakacje? Zwiedzanie Londynu? Kurs językowy? Czy Brexit może pokrzyżować Twoje plany? Czy musisz przechodzić przez skomplikowane procedury? Czy potrzebujesz paszportu? Może wizy? Wraz z organizatorem kursów językowych m.in. w Wielkiej Brytanii Sprachcaffe sprawdzamy najważniejsze informacje.
Już w ten weekend dowiedz się od ekspertów, jak języki, podróże i doświadczenie nauki za granicą zmienią Twoje życie. Dołącz do weekendowych targów online EF Go International i dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać czas w domu teraz i zaplanować mądrze późniejsze wyjazdy. Poznaj tajniki social mediów od praktyków i weź udział w lekcji języka angielskiego z native speakerem. Wydarzenia są bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych, więc koniecznie zaproś znajomych już teraz!
Praktyki zawodowe za granicą to wielka szansa na rozwój wspaniałą przygodę i świetną zabawę. Wyjeżdżając na taki wyjazd, nie tylko spędzasz czas w miłym gronie, ale i również zyskujesz dodatkową znajomość języka obcego poprzez kontakt z native speakerami.
Oferta JPEdukacja w Wielkiej Brytanii to:
bardzo szeroka oferta, w tym szkoły publiczne
elastyczna długość pobytów
programy maturalne i programy przygotowujące na studia
prestiżowe szkoły kampusowe i szkoły w miastach uniwersyteckich
aplikowanie do TOP 10 szkół w Wielkiej Brytanii
Połączenie wakacji w słonecznym miejscu typu Malta, Miami, LA czy Sydney z podszlifowaniem języka lub nauką kompletnie nowego to świeży w Polsce, a od lat popularny za granicą, koncept. Właśnie to oferuje Wam EF Education - największa na świecie organizacja, która wysyła młodzież z ponad 100 krajów do swoich 52 kampusów za granicą. Duża część miejsc na okres wakacyjny jest już zajęta, ale teraz jest idealny moment, aby skorzystać z Last Minute, bo do końca lutego w EF trwa Festiwal Zniżek! Zamówcie katalog teraz i zobaczcie gdzie możecie spędzić wakacje życia nawet 15 % taniej.
Wydarzenie to jedyna taka okazja do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami międzynarodowych szkół językowych oraz ekspertami w zakresie organizacji wyjazdu zagranicznego dla dzieci i młodzieży. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY!
MIEJSCE: Hotel SCANDIC WROCŁAW, ul. Piłsudskiego 49-57 (sala Oslo). KIEDY?: 7 marca 2020, godz. 13:00 – 17:00 oraz Hotel NOVOTEL CENTRUM, ul. Marszałkowska 94/98 (sala Promenada). KIEDY?: 8 marca 2020, godz. 10:00 – 15:00.
Rosyjski jest łatwy do opanowania i równocześnie jest przydatny. Od zamawiania w lokalnej restauracji do korzystania ze wzrastającego znaczenia ekonomicznego. Od podróży po literaturę.
Nauka języków obcych jest ważna – ułatwia podróżowanie i pozytywnie wpływa na rozwój naszej kariery zawodowej. Okazuje się jednak, że nawet posługując się językiem obcym na poziomie gwarantującym komunikację, często nie jesteśmy w stanie przełamać barier związanych z mówieniem. Jedną z najsilniejszych jest zagraniczny akcent, co dowiodło badanie społeczne przeprowadzone w 8 krajach przez IPSOS dla Babbel – aplikacji umożliwiającej samodzielną naukę języków.
Na stronie LEXIS znajdziesz propozycje wyjazdów językowych po obniżonych cenach. Wystarczy tylko zrobić rezerwację w 2019 roku aby uczyć się języka obcego w 2019 lub nawet 2020 roku. W ofercie znajdziesz także rabat (50%) na zakwaterowanie. Promocją objęte są kursy angielskiego w Malcie, w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii. Poza tym proponowane są kursy języka francuskiego we Francji i niemieckiego w Szwajcarii.
Modern workplaces are evolving rapidly, driven by digital technology, the growth of the gig economy, and the rising value of social capital in individual consumption patterns. It is no longer enough that companies compete in the global marketplace. They are increasingly expected to behave ethically, actively engage their customers, and weed out bad actors before they can tarnish the brand. Indeed, the 2019 Edelman Trust Barometer reported that 56% of people worldwide trust businesses “to do what is right,” versus just 47% who trust their governments.
Ciekawa propozycja dla osób na poziomie A2 lub B2. Sam kurs jest za darmo ponieważ część kursu (10 lekcji) jest nauczana przez nauczycieli stażystów. Po prostu sami nauczyciele podnoszą swoje kwalifikacje (English with Trainee Teachers). Ale trzeba pamiętać, że są dodatkowe koszty (nocleg, wyżywienie, dojazd). Organizatorzy dodatkowo dają 50% zniżki na hotel.
Od 11 listopada 2019 jesteśmy zwolnieni z obowiązku posiadania wizy w trakcie podróży do Stanów Zjednoczonych. Kto z nas nie marzy o podróży? Podpowiemy Wam, jak w kilku krokach zrealizować swój American Dream, a przy okazji nauczyć się angielskiego na zagranicznym kursie językowym.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności