Języki - informacje, artykuły

11 października startują kursy semestralne w Axon System. Możesz uczyć się stacjonarnie lub online.
Profi-Lingua przygotowała z okazji swojego 30-lecia aż 40% rabatu na indywidualne kursy językowe.
Chcesz się uczyć niemieckiego wśród osób, dla których jest to język ojczysty? JPEdukacja orgnaizuje kursy językowe w Niemczech. Do wyboru masz kilka lokalizacji.
Szkoła Językowa Centrum Europy prowadzi zapisy na jesienne, grupowe kursy językowe. Do wyboru masz język: szwedzki, norweski, niderlandzki, fiński, węgierski, grecki oraz chorwacki.
International House zaprasza na bezpłatne kursy angielskiego online.
ATAS zaprasza na kursy angielskiego online w szkole EC English na Malcie.
Ośrodek Nauczania Języków Obcych Just Time prowadzi naukę angielskiego metodą bezpośrednią. Jest to jedna z najbardziej efektywnych form nauczania języka obcego.
Szkoła języka angielskiego British Council zaprasza od 2 do 6 września na dni otwarte. Wydarzenie odbędzie się w formie online.
Wielki wybór kierunków studiów i specjalności (BA, MA, MBA, PhD). Oferowane są także kursy i studia zawodowe oraz przygotowanie do studiów, jeśli twój poziom znajomości j. angielskiego i przedmiotów kierunkowych nie jest wystarczający.
Szkoła Języków Obcych Atticus w Warszawie prowadzi kursy językowe dla dorosłych. Możesz uczyć się angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego.
Zachęca do twórczej wolności, zapewnia rzeczywiste doświadczenia branżowe i buduje społeczność w ośmiu uczelniach w Wielkiej Brytanii, Irlandii i w Niemczech. Od ponad 35 lat studenci BIMM zamieniają swoje pasje w swoją karierę. Mamy niesamowitych absolwentów, takich jak George Ezra, Fontaines DC i Natasha Bent, którzy przeszli przez drzwi BIMM do przemysłu muzycznego.
STYPENDIA
Bezpłatne webinarium organizowane przez Profi-Lingua odbędzie się 11 sierpnia o godzinie 19:00.
Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem za granicą, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Studiuj w Londynie już od września!
Ucz się języka angielskiego w Wielkiej Brytanii z United World School of English!
16 sierpnia startuje kolejna edycja wakacyjnych kursów językowych organizowanych przez Axon System. Nauka będzie odbywać się zarówno stacjonarne jak i online.
TFLS zaprasza na wakacyjne kursy językowe oraz kursy przygotowujące do egzaminów językowych.
Szkoła Języków Obcych Atticus zaprasza na wakacyjne kursy językowe stacjonarne oraz w wersji online.
International House organizuje kursy wakacyjne języka angielskiego zarówno stacjonarnie jak i online.
Axon System zaprasza na wakacyjne kursy językowe, które dostępne są zarówno w formie stacjonarnej jak i online.
Szkoła Językowa Centrum Europy prowadzi zapisy na kursy językowe w semestrze letnim. Część z nich startuje już w czerwcu.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytania



W ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności