Języki - informacje, artykuły

Oferta skierowana jest do miłośników języka hiszpańskiego, kultury latynoskiej i klimatu śródziemnomorskiego. Najbliższy termin 13.08 - 19.08.2023 r. (7 dni).
Szwedzki, niderlandzki, norweski z Centrum Europy. W sierpniu i wrześniu letnie kursy językowe od zera!!!
Wakacje to idealny czas, by nadrobić zaległości, pomyśleć o sobie i własnych kwalifikacjach. Spędź te wakacje z nami, popraw płynność komunikacji po angielsku, dopracuj zagadnienia gramatyczne lub przygotuj się do egzaminu. Intensywne kursy IELTS oraz Cambridge pomogą Ci osiągnąć najlepszą formę w dniu testu i uzyskać wymarzony wynik. Z elastycznym kursem MyClass Summer to Ty decydujesz czego i kiedy się uczyć.
Webinar odbędzie się 7 kwietnia. Początek o godzinie 18:30.
Webinar organizowany przez Centrum Europy odbędzie się w 6 marca w formie online. Początek o godzinie 18:00.
Pozbądź się blokady w mówieniu po szwedzku. Centrum Europy zaprasza na konwersacje na poziomach B1/B2. Zajęcia startują 9 marca w formie online.
Centrum Europy zaprasza na bezpłatny webinar "Szwedzki vs norweski. Więcej podobieństw, czy różnic?", który odbędzie się 20 lutego o godzinie 18:00.
Boom w nauce angielskiego przez Internet trwa nadal. Jaki jest sekret popularności tego podejścia? Internet otworzył zupełnie nowy świat możliwości dla osób aspirujących do nauki języka angielskiego. Rozwój technologii informatycznych sam dostosowuje nasze życie: zamiast uczęszczać na regularne lekcje i uczyć się z nauczycielem w tradycyjnym otoczeniu, wielu uczy się angielskiego w zaciszu własnego domu. Native speaker online oferuje nie tylko oszczędność czasu, ale także wiele nowych możliwości.
Szkoła Językowa Centrum Europy zaprasza na wiosenne kursy językowe. Możesz wybrać język szwedzki, niderlandzki, norweski lub fiński.
Znajomość języka obcego jest dziś wymagana niemal na wszystkich stanowiskach pracy. Choć mogłoby się wydawać, że angielski jest tym, którego najczęściej oczekuje się od kandydatów, w gruncie rzeczy równie często niezbędna jest umiejętność komunikacji w języku niemieckim. Jak skutecznie wspierać swój rozwój w tym kierunku, by nauka nie szła w las?
Axon System zaprasza na kursy językowe dla zapracowanych. Spotkania raz w tygodniu po 180 min. Początek zajęć 9 stycznia 2023. Możesz uczyć się stacjonarnie oraz online.
ProfiLingua przygotowała 25% zniżkę na grupowe kursy językowe dla dorosłych. Zajęcia prowadzone są w formie stacjonarnej lub online.
Spraw bliskim prezent i podaruj voucher na naukę języka angielskiego w Archibaldzie.
Pobyt za granicą i nieprzerwane obcowanie z językiem obcym to najlepszy sposób nauki. Dowiedz się, czym wyróżniają się kursy językowe oferowane przez EF i co zyskasz wybierając jeden z nich.
Black Friday na obozy językowe i kursy angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego na Malcie, w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Francji, Irlandii, Australii, Szwajcarii, we Włoszech i w Hiszpanii dla dorosłych, młodzieży i dzieci.
MyClass to elastyczny kurs języka angielskiego przygotowany przez specjalistów w dziedzinie nauczania. Dzięki MyClass nabierzesz ochoty do nauki, która będzie w dogodnym dla Ciebie czasie i będzie odpowiadała Twoim potrzebom oraz zainteresowaniom.
Zima zbliża się wielkimi krokami więc ferie również. ATAS proponuje aby te 2 tygodnie wolnego wykorzystać też na naukę angielskiego poza murami szkoły.
Dlaczego lubimy listopad? To sezon wyprzedaży z mnóstwem gorących cen!
W British Council w okresie od 21 do 28 listopada kurs MyClass w promocyjnej cenie -40%! Szczegółów wypatruj na stronie!
Są to lekcje w małych grupach lub indywidualne 1-1. Są prowadzone online na żywo. I co ważne dostępne 24/7. Po ich ukończeniu są przyznawane certyfikaty British Council.
Uwaga: trwa promocja, w której jest zniżka 30%. Ale potrwa ona jeszcze tylko niespełna 4 dni.

Archibald przygotował dla słuchaczy super rabaty z okazji 30-lecia szkoły. Możesz uczyć się stacjonarnie lub online.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności