Języki - artykuły

Szkoła Językowa Centrum Europy prowadzi zapisy na kursy językowe w semestrze letnim. Część z nich startuje już w czerwcu.
Co robisz jutro? Jak myślisz, która drużyna wygra następny mundial? Aby odpowiedzieć na te pytania, musisz wiedzieć, jak wyrazić swoje plany i przewidywania dotyczące przyszłości w języku angielskim. Pomogą Ci w tym różne konstrukcje gramatyczne. Na przykład:
a. Tomorrow, I’m having a barbecue with friends.
b. I think Brazil will win the next World Cup.
Praca zdalna zawładnęła w ostatnich miesiącach rynkiem pracy. To rozwiązanie sprawiło, że bariery geograficzne mają znacznie mniejszy wpływ na możliwość zatrudnienia w międzynarodowych firmach. Nawet w tych, które nie mają siedziby w kraju zamieszkania osoby aplikującej. Niezmienna wciąż pozostaje potrzeba wykazania się dobrym poziomem znajomości języków obcych w tego typu rekrutacjach. Santander Universidades wraz z British Council w Polsce wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą pogłębić swoją znajomość języka angielskiego i zdobyć certyfikat IELTS.
Profi-Lingua zaprasza na wakacyjne kursy językowe. Zapisując się do końca maja możesz skorzystać z 50% rabatu.
British Council organizuje Free IELTS preparation webinars. Są to bezpłatne spotkania online przygotowujące do egzaminu IELTS. Webinary odbywają się w każdy czwartek, dwa razy dziennie o 10:30 i 16:00 czasu polskiego.
Konkurs jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów. Potrwa do 6 kwietnia (od 20 marca).
Więcej na instagramie
Profi Lingua przygotowała promocję dla kandydatów - 50% na kursy językowe.
Szkoła Języków Obcych Lexis organizuje kurs dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych języka angielskiego, ukraińskiego oraz rosyjskiego.
Axon System zaprasza na kursy językowe w semestrze wiosennym. Zapisy już się rozpoczęły. Początek semestru 1 marca.
Szkoła Języków Obcych TFLS zaprasza na kursy języka angielskiego w ramach specjalnej oferty Wiosna 2021 w formie stacjonarnej oraz online.
Po raz kolejny w ramach EF English Proficiency Index (EF EPI) przeporwadzono badanie na ponad 2,2 milionach osób w 100 krajach i regionach. Były to osoby dla których angielski nie jest językiem ojczystym. Holandia pozostaje na pierwszym miejscu pod względem znajomości języka angielskiego, a Dania i Finlandia zajmują w tym roku drugie i trzecie miejsce.
Black Friday już niebawem. W Lexis już teraz możesz zapisać się na kursy językowe z 50% zniżką.
Profi-Lingua przygotowała promocję -60% na wszystkie kursy grupowe. Rabat obowiązuje w dniach 17-29 listopada.
Nie wiesz co zrobić z czasem w jesienne wieczory? Możesz zapisać się na kurs angielskiego online w Just Time.
Szkoła Języków Obcych Atticus ma w swojej ofercie kursy i korepetycje z angielskiego w wersji online. Taka forma nauki jest wygodna i w ostatnich czasach bardzo łatwo dostępna.
Centrum Europy zaprasza w semestrze jesiennym na kursy online języka szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego, duńskiego oraz fińskiego.
TFLS zaprasza na jesienne kursy angielskiego w formie stacjonarnej oraz online. Do wyboru m.in.: kurs ogólny, kursy konwersacyjne, przygotowawcze do egzaminów a także angielski biznesowy.
Interesuje Cię praca w elastycznych godzinach i z atrakcyjnym wynagrodzeniem? Lubisz podróże i potrafisz zainspirować innych? Chciałbyś być częścią międzynarodowego, młodego i kreatywnego zespołu? Jeśli tak - EF ma pracę właśnie dla Ciebie.
Nie wiesz czy wybrać kurs językowy w formie online czy stacjonarnej w zagranicznej szkole językowej? ATAS podpowiada dla kogo lepsza będzie opcja online a dla kogo opcja stacjonarna.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
 
Polityka Prywatności