Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach

Języki - artykuły

Zagraniczne kursy językowe – warto się skusić!

Uczysz się języka obcego w domu, na studiach, dodatkowych zajęciach, ale wciąż czujesz się niepewnie, gdy masz zastosować te umiejętności w praktyce? Szkoła językowa Sprachcaffe oferująca kursy językowe na całym świecie zdradza, dlaczego warto wyjechać na taki kurs za granicę!

1. Rozwijasz się!
 
Jeśli szukasz pracy, możesz zaimponować przyszłym pracodawcom swoimi umiejętnościami językowymi. Na studiach możesz czytać zagraniczne prace badawcze. Podczas podróży zrozumiesz menu w restauracji. W pracy możesz rozmawiać ze współpracownikami z całego świata. Znajomość języka obcego poszerza horyzonty, daje większe możliwości!

2. Spędzasz czas w przyjemny sposób!
 
Podróż językowa to nauka w świetnej atmosferze. Poza kursem językowym, masz możliwość spotkania osób z różnych części świata, zwiedzenia pięknych metropolii, zrelaksowania się na pięknej plaży czy skosztowania lokalnych pyszności!

3. Zwiedzasz świat!
 
Podróż językowa to świetny sposób na zwiedzanie świata. Możesz odkryć duże metropolie takie jak Londyn, Nowy Jork i Toronto, odkryć małą wyspę Maltę, bawić się na plażach w Maladze lub na południu Francji. Jeśli naprawdę chcesz odkryć coś zupełnie innego, możesz również podróżować do ekscytujących miejsc, np. na kurs hiszpańskiego na Kubie lub do Pekinu na kurs chińskiego.

4. Poznajesz przyjaciół z całego świata i niezwykłe kultury!
 
Na wyjeździe na pewno zyskasz znajomych z całego świata. Większość byłych studentów Sprachcaffe nadal pozostaje w kontakcie ze swoimi kolegami z kursu. Dzięki podróży językowej będziesz cały czas stykać się z lokalnym językiem i kulturą. Twój szacunek, tolerancja, ale przede wszystkim zrozumienie dla życia innych ludzi wzrośnie w czasie pobytu za granicą.

5. Stajesz się bardziej pewny siebie i niezależny
 
Wybierając się na zagraniczny kurs językowy, będziesz odpowiedzialny za zorganizowanie wielu spraw. Oczywiście na miejscu, zawsze ktoś pomoże Ci w razie problemów, ale na co dzień będziesz musiał stawić czoła różnym zadaniom w języku, którego właśnie się nauczyłeś np. robiąc zakupy. Doświadczenia te sprawią, że będziesz bardziej pewny siebie, samodzielny i niezależny.

6. Zdobywasz nowe umiejętności
 
Poza kursem językowym, szkoła oferuje rozmaite zajęcia dodatkowe. Możesz uczyć się nurkować na Malcie, gotować pod okiem szefa kuchni we Włoszech, lub ćwiczyć Tai Chi w Chinach. Przekonaj się, ile możliwości stwarza Twoja podróż językowa!

data ostatniej modyfikacji: 2017-12-05 19:51:50
Komentarze
Ostatnie:
23.01.2018 10:18
Dodał(a): ~Ewa
Można też jechać do pracy za granicę i wtedy zamiast płacić za kurs to jeszcze zarabiamy- jak dla mnie same plusy :) Ja w USA pracowałam jako niania do dzieciaków z aupair.aifs i nie dość, że to było super doświadczenie zawodowo, to właśnie nauka takiego żywego języka była dla mnie też wielkim plusem

Egzaminy językowe

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Budownictwo pasywne
miniatura
miniatura Wyszkolenie strzeleckie - 4
 
Polityka Prywatności