Języki - artykuły

tag
Obecnie znajomość języków obcych jest wręcz konieczna, szczególnie jeśli chcemy zdobyć dobrą pracę. Ponadto świat staje się coraz bardziej globalną wioską, ludzie przyjeżdżają i wyjeżdżają, a więc warto umieć się dogadać będąc za granicą czy u siebie z kimś z innego kraju.
Dlatego nauka każdego języka obcego jest bardzo dobrą inwestycją w swoje umiejętności. Jednak jakich języków obcych najlepiej obecnie się nauczyć? Zestawienie przygotowała szkoła Sprachcaffe, która od 30 lat uczy języków za granicą.
Gry towarzyskie zbliżają ludzi, dostarczają świetnej rozrywki i wielu wrażeń, lecz jak można połączyć zabawę z nauką języka bądź jego doszkalaniem? Z odpowiedzią na to pytanie przybywa Sprachcaffe. Na organizowanych na całym świecie kursach językowych w szkołach Sprachcaffe nie brakuje okazji do integracji ze znajomymi z różnych państw. Kursanci na co dzień posługujący się różnymi językami z chęcią oddają się tej rozrywce podczas przerw, wolnych popołudni czy weekendów. W co grają kursanci na Malcie, w Kanadzie czy w Hiszpanii? W co wy możecie zagrać, ćwicząc tym samym swoje umiejętności w języku obcym?
Nasz świat powoli przestaje być dla nas tajemnicą. Dzięki rozwojowi technologii, zniesieniu barier zarówno tych międzypaństwowych jak i językowych możemy podróżować już po całym globie i cieszyć się jego pięknem, poznawać nowe kultury i świat. W dzisiejszych czasach świat stał się globalną wioską, w której każdy może czuć się swobodnie. Zwłaszcza jeśli znamy języki obce. Znajomość angielskiego, a także hiszpańskiego czy francuskiego otwiera nam drzwi na całym świecie. Najpopularniejszym sezonem na zwiedzenie świata jest sezon zimowy i letni. Dlatego już teraz warto rozważyć rezerwację wyjazdu ze szkołą językową Sprachcaffe, która organizuje wyjazdy za granicę.
Nauka nowych rzeczy potrafi być naprawdę ciężka. Czasami jest to droga przez mękę a innym razem partie uczonego materiału zapamiętujemy w mgnieniu oka. Jak to się dzieje, że raz nauka nam przychodzi łatwo a raz trudno i czy istnieje jakiś sposób abyśmy przyswajali poszczególne partie materiału, którego chcemy się nauczyć szybciej oraz łatwiej? Postanowiliśmy podpytać o to specjalistów ze szkoły Sprachcaffe, od lat zajmujących się organizowaniem kursów językowych. Otóż istnieje kilka sposobów na szybką i efektywną naukę. W tym artykule przedstawiamy 7 czynników gwarantujących szybką naukę języka obcego opracowanych przez Sprachcaffe.
Barcelona, miasto kultury, miasto słońca, miasto fiesty, miasto Gaudiego, miasto najpiękniejszych budowli na świecie, miasto kuchni katalońskiej oraz jednego z 2 najbardziej znanych klubów piłkarskich na świecie, który nosi nazwę swojego miasta, czyli FC Barcelony.
Szkoła Sprachcaffe, która organizuje kursy angielskiego zaprasza Was dziś na Maltę.
Piękne malownicze plaże, angielski jako język urzędowy, cudowne widoki, ciepłe morze, stolica, która jest nazywana często muzeum pod gołym niebem, a w 2018 również Europejską Stolicą Kultury.
Gdzie to wszystko? Mowa oczywiście o Malcie i jej stolicy Valletta.
Uczysz się języka obcego w domu, na studiach, dodatkowych zajęciach, ale wciąż czujesz się niepewnie, gdy masz zastosować te umiejętności w praktyce? Szkoła językowa Sprachcaffe oferująca kursy językowe na całym świecie zdradza, dlaczego warto wyjechać na taki kurs za granicę!
Poznaj wyrażenia używane przez rodowitych Anglików w codziennych rozmowach!
Szkoła językowa Sprachcaffe organizująca kursy językowe prowadzone przez native speakerów na całym świecie przygotowała listę najpopularniejszych zwrotów, które można usłyszeć w nieformalnych rozmowach Anglików. Sprawdź, czy je znasz! Jeśli nie, to zapraszamy na kurs językowy za granicą.
Wyrzuć ze swojego słownika “hello” i “yes” i zastąp je “hey” i “yeah”. Zapoznaj się z poniższą listą wyrażeń angielskich i przekonaj się, czym jeszcze zaimponujesz swoim rozmówcom.
Szkoła językowa Sprachcaffe Languages Plus przeprowadziła badanie, w którym ponad 2000 studentów z różnych krajów podzieliło się doświadczeniami uczenia się języka obcego za granicą.
Kanał RSS dla tej listy

Egzaminy językowe

Kursy i egzaminy


Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
boks_2015_uniwersalny.jpg
ATAS_220.gif
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Studia w WSB
 
Polityka Prywatności