Kurs dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych w Lexis

Szkoła Języków Obcych Lexis organizuje kurs dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych języka angielskiego, ukraińskiego oraz rosyjskiego.

Szkoła Języków Obcych LEXIS zaprasza na kolejną edycję kursu dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych języka angielskiego ukraińskiego, i rosyjskiego.

Kurs zapewnia kompendium wiedzy jaką powinien posiadać tłumacz przysięgły. Podczas kursu realizowane są ćwiczenia, z którymi kandydat na tłumacza przysięgłego spotka się na egzaminie. Kurs kończy się egzaminem próbnym.

Kurs prowadzony jest przez tłumaczy przysięgłych z dużym doświadczeniem praktycznym, wykładowcami wyższych uczelni w Warszawie (szczegóły na stronie www).

Zainteresowani tego typu nauką muszą posiadać jedynie dostęp do Internetu i zainstalowane konto w Skype. Uczestnicy kursu online mają możliwość uczestniczenia w lekcji w tzw. wirtualnej klasie. Mają możliwość słuchania, wypowiadania się, konwersacji z grupą i lektorem. Widzą wszystkie zapisy na tablicy interaktywnej (teraz w chmurze) oraz filmy wideo o doskonałej jakości dźwięku i obrazu.
Najbliższy termin rozpoczęcia kursu angielskiego, rosyjskiego i ukraińskiego to 6 lutego 2021 r. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby bądź kontaktu telefonicznego. Znajdziesz więcej informacji wpisując w Google Kurs dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych Warszawa.
Cena - 1200 zł (z możliwością rozłożenia na raty)
Kurs obejmuje 60 godzin lekcyjnych = 15 spotkań po 4 lekcje.
Spotkania odbywają się tyko w soboty od godziny 9:00 i 12:45 dla j. angielskiego, od 9:15 i 12:45 dla j. rosyjskiego i od 9:30 dla j. ukraińskiego.

data ostatniej modyfikacji: 2021-02-08 11:41:31
Komentarze
 
Polityka Prywatności