Bez wizy do USA, krok po kroku.

Od 11 listopada 2019 jesteśmy zwolnieni z obowiązku posiadania wizy w trakcie podróży do Stanów Zjednoczonych. Kto z nas nie marzy o podróży? Podpowiemy Wam, jak w kilku krokach zrealizować swój American Dream, a przy okazji nauczyć się angielskiego na zagranicznym kursie językowym.

1. Zarezerwuj kurs językowy ze szkołą językową Sprachcaffe na przykład do: Nowego Jorku, Los Angeles czy Bostonu.

2. Znajdź najlepsze bilety lotnicze! Do Nowego Jorku i Los Angeles możesz zarezerwować przeloty bezpośrednie już od tysiąca złotych! Zazwyczaj za podróż w dwie strony trzeba zapłacić ok. 3-4 tysięcy złotych.

3. Pamiętaj o dokumentach podróżnych! Sprawdź, czy Twój paszport jest jeszcze ważny, a oprócz tego zarejestruj się w systemie ESTA. Zezwolenie jest ważne przez 2 lata!

  • Wejdź na strone https://esta.cbp.dhs.gov

  • Uzyskaj Online zezwolenie wjazdu ESTA co najmniej 72 godziny przed podróżą

  • Zapłać za ESTA 14$

Jeśli planujesz wyjazd służbowy, chcesz podjąć kurs intensywny lub studia w Ameryce, musisz ubiegać się o wizę kategorii J. Szczegółowych informacji należy szukać u pracowników Ambasady USA w Polsce.

A teraz coś dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, jaki kierunek wybrać. Krótki przewodnik po trzech kultowych miastach w Stanach, w których możesz wziąć udział w wartościowym kursie językowym.


Nowy Jork - Wielkie Jabłko, czyli tygiel kulturowy i brama dla niezliczonych możliwości.

Szkoła Sprachcaffe w Nowym Jorku zlokalizowana jest w centrum Manhattanu, skąd roztacza się wspaniały widok na Statuę Wolności. Nie tylko poprawisz tu swój angielski, ale także przeżyjesz chwile, które zmienią Twoje życie. Dzięki dogodnej lokalizacji szkoły, tylko 5 minut spaceru dzieli Cię od Battery Park oraz najbliższej stacji metra. Jesteś w doskonałym miejscu, gdzie możesz w pełni wykorzystać pobyt w tej metropolii.

Ile trzeba zapłacić za 2-tygodniowy kurs językowy z zakwaterowaniem?

Młodzież: od 9115 PLN | Dorośli: od 6930 PLN


Los Angeles - L.A jest rajem dla wielbicieli zakupów i sportów.

Najwięcej atrakcji Południowej Kalifornii znajdziesz w Orange County. Dzielnica Torrance, gdzie znajduje się szkoła językowa, przyciąga entuzjastów plażowania. Blisko stąd do Santa Monica i Hermosa Beach. Dzięki Hollywood wszyscy znamy różne oblicza Miasta Aniołów. Podczas swojego pobytu tutaj, zobaczysz na własne oczy: San Francisco, Nevadę i Vegas!

Ile trzeba zapłacić za 2-tygodniowy kurs z zakwaterowaniem?

Młodzież: od 9880 PLN | Dorośli: od 6250 PLN


Boston - Podróż pełna wrażeń.

Ucz się angielskiego w Bostonie, poznając jego historię,kulturę i architekturę. To miasto jest siedzibą znanej na całym świecie uczelni Harvard i MIT, akademickim centrum Stanów Zjednoczonych. Uwagę,przykuwa także jego kulturalne oblicze- orkiestra Boston Symphony należy do najlepszych na świecie. Szkoła Sprachcaffe zlokalizowana jest w samym centrum miasta w zniewalającym, zabytkowym budynku. Znajduje się niedaleko Bostońskiego Ogrodu Publicznego.

Ile trzeba zapłacić za 2-tygodniowy kurs z zakwaterowaniem?

Młodzież: od 8105 PLN | Dorośli: od 6340 PLN


Nie mamy wątpliwości, że teraz jest najlepszy czas na podróże do Stanów Zjednoczonych! Zachęcamy do odkrycia tego niesamowitego państwa, gdzie z pewnością czeka Was ogrom przygód. A wiadomo nie od dziś, że znajomość języka jest kluczem do świata, więc warto podszkolić się na kursie angielskiego właśnie w USA.


data ostatniej modyfikacji: 2019-11-14 13:01:59
Komentarze
 
Polityka Prywatności