Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council

Praca zdalna zawładnęła w ostatnich miesiącach rynkiem pracy. To rozwiązanie sprawiło, że bariery geograficzne mają znacznie mniejszy wpływ na możliwość zatrudnienia w międzynarodowych firmach. Nawet w tych, które nie mają siedziby w kraju zamieszkania osoby aplikującej. Niezmienna wciąż pozostaje potrzeba wykazania się dobrym poziomem znajomości języków obcych w tego typu rekrutacjach. Santander Universidades wraz z British Council w Polsce wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą pogłębić swoją znajomość języka angielskiego i zdobyć certyfikat IELTS.

Dla osób, które planują rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej firmie, gdzie wymagana jest znajomość języków obcych, oraz dla wszystkich innych, którzy chcą pogłębić swoje kompetencje językowe, Santander Universidades we współpracy z Bristish Council stworzył program stypendialny „Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council”. Projekt jest częścią globalnej kampanii Grupy Santander pod hasłem #LifelongLearning promującej ideę uczenia się przez całe życie.

Do udziału w stypendium można aplikować do 6 czerwca 2021 r., do godz. 23:00 poprzez wypełnienie formularza.data ostatniej modyfikacji: 2021-05-17 16:22:12
Komentarze
 
Polityka Prywatności